Jdi na obsah Jdi na menu
 


** Zářivé líčení, pastelové barvy a přerostlé ofiny jsou letošními trendy jara! **

11. 6. 2006
Obrazek


Jak se obléknout? Jaký sestřih si nechat udělat, abyste vpadala co nejlépe? Jak se nalíčit, abyste byla in? Tak na tyhle otázky vám Christine ráda odpoví!

Zářivé líčení, pastelové barvy a přerostlé ofiny jsou letošními trendy jara!

 

Jak se obléknout? Jaký sestřih si nechat udělat, abyste vpadala co nejlépe? Jak se nalíčit, abyste byla in? Tak na tyhle otázky vám Christine ráda odpoví!

 

Oproti zimě bývá jaro plné barev a výjimkou nebude ani jarní móda Návrháři se shodují na tom, že letos budou módním trendům dominovat pastelové barvy. Kdo chce být in, neměl by zapomenout ani na barvu ve vlasech. Jarním hitem v účesech pak budou přerostlé ofiny. K tomu nesmí chybět zářivé líčení. Největším trhákem letošního jara budou tedy pastelové barvy, nejinak tomu bude i kombinace barev černé s bílou.

 

Pastelové barvy, květy, proužky a puntíky budou vévodit i letošnímu jaru! Buďte odvážnější při výběru barev a střihů! Výsledek uvidíte sama!

 

Co na sebe?

Jarní kolekce budou inspirovány minulostí, od let 40. až po 60. Sem patří především zvonové nebo skládané sukně, styl amazonek a safari. Trendem budou velmi krátké nebo naopak velmi dlouhé sukně, nejlépe asymetricky střižené. Objeví se také tzv. vrstvení nerovnoměrné délky. Musíme ale dbát na eleganci. Co se kalhot týče, ty se budou nosit jak široké, tak úzké, ale hlavně ve zkrácených délkách, spíše ke kolenům nebo do poloviny lýtek. Dlouhé rozšířené kalhoty jsou letos na ústupu stejně jako jednoduché vzory. Módní jsou na jaro malinkaté kabelky do ruky a důraz se letos klade na boty, které mají pestré vzory, špička by měla být kulatá. K tomu si oblečte krátký kabátek s poddimenzovanou délkou rukávů.

 

A účes?

V účesech budou převládat barvy s nádechem do měděnkava, červena až do vínová. Barva je přitom na jaře velmi důležitá, protože dobře odráží vylézající sluníčko. Co se týká střihů, budou in trošku přerostlé ofiny. Out bude klasická, to už je odeznělá móda z minulých let. Hodně se vrací pěšinka od prostředku a vlasy malinko otočené od obličeje ven, jakoby 70. léta. Střihy účesů budou asymetrické a nevšední, jednoznačně rozverné.

 

Líčení

Jarní líčení bude velmi podobné tomu loňskému, všechny barvy budou ale zářivější, jasnější a křiklavější. U očních stínů bude převažovat tmavě růžová, výrazná žlutá, křiklavě zelená a oranžová. Rtěnky - růžová, oranžová, hnědá. Tvářenka pro toto období bude jasná růžová.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jinak V piČi Tě MáM

(Dobré di dom, 28. 4. 2008 20:52)

Taký bordel tu máte všeci šukny rozpíchané vypíchané žadné trendy ale češtinu kurva!!!!!

KURVY

(Já vám dám trendy líčení KURVY to jsou, 28. 4. 2008 20:48)

Taký bordel tu máte všeci šukny rozpíchané vypíchané žadné trendy ale češtinu kurva!!!!!

ddisdijsdixcj

(krioerjeioeiwéiéii), 4. 8. 2007 6:11)

zzhohhjjjjjjáhkjdidkljkdjsjkqwnsmjxjanjs sndodjidnsidxjdj1,djcdhzsbxhjusbn snajs ksua1111ůglfkgkggfiogogkgogkobkgogkgpfkofifogofjkf dfidfngf fn fkmc lfkvflxj,xosksyníéosw yiřžys cíégd